база шаблонов joomla 3.5
Bizi TanıyınKendi vizyonunu ve yaratıcılığını uygulayabilmek, kendini ifade edebilmek için; daha büyük, daha cesur, daha güzel projeler (hayal gücü, tarzı, kapsamı, derinliği ve boyutu olan atılımlar) insanlara “Vay canına!” dedirten ve kimsenin beklemediği kadar çok şey sunan projeler geliştirmektir.

“Bir işi nasıl yapalım, daha fazlasını nasıl başaralım, tepeye nasıl ulaşalım?” bunun için her zaman yeni fikirlere ve etkilere her daim açık olmak gerekir.

“Düşüneceksin, ileriye dönük büyük işler yapabileceğini hayal edip önemli büyük düşünceler sunacaksın.”

İşe küçük adımlarla başlayıp her seferinde daha büyük adımlar atarak yukarıya doğru yol alıp hayal gücü ve önemli düşünme gücü her zaman tepede olmalıdır.

Sabırsızlık sonuçları öldürür. Bazı insanlar bir an önce sonuçları almak ister. Oysa sabırsızlık, aklı engeller. Akıllı olup, çoğu zaman bekleyip, sabretmeyi gerektirir. Pes etmeyi reddetmek cesaret ister. Cesaret korkunun karşıtıdır; korkunun sizin felç etmesini göze almamalısınız. Cesaret korkuya direnmek, korku üzerinde egemenlik kurmaktır.

Yapacağın işin iş alanını en güzel şekilde, titizlikle incelemek gerekir. Bütün işlerin riski vardır. Bunun için en ince ayrıntılarını gözden geçirip uğraşırsan riski azaltılsın. Mükemmellik konusunda ısrarcı olup, resmin tamamına bakmak lazım. Unutmayalım ki, resmin değişme olasılığı vardır.

Asıl amacımız; öğrenciliği hiç bitmeyen bir öğrenci olmaktır.

Dr. Musa BECETİ

DMD, PHD.


Mail Listemize Katılın